Tag - bahçeşehir sineklik

VADİ İSTANBUL

İBN HALDUN ÜNİVERSİTESİ

Plise Sineklik

PLİSE SİNEKLİK

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir pliseli tül sineklik modelidir. Genişlik en fazla 400 cm yükseklik en fazla 300 cm olarak uygulanabilmektedir.

Ahşap, PVC doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir. İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız.

Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir.

Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır. Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar,

Evlerinize hem şık bir görünüm hemde gerçek kullanım kolaylığı sağlar.

  • Daha fazla fotoğraf için Referanslara bakabilirsiniz..

(daha&helliip;)

Menteşeli Sineklik

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermek üzere Semih sineklik olarak hazırız. Menteşeli sineklikler pencere veya kapılarda açılır kapanır sistem oluşturmak üzere üretilmektedirler. Uygun fiyatı ile birlikte kolay kullanımı da tercih edilme sebebi olabilmektedir.

Temizliği ve kullanımı kolaydır, kasalı ve kasasız modelleri vardır. Tüm ahşap, pvc doğrama veya alüminyum pencerelere uygun şekilde üretilebilmektedir.

Kullanım alanı olarak sıkça giriş çıkış yapılan alanlarda rahatlıkla uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz menteşeli sineklik çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz.

Pin It on Pinterest