Tag - sineklik imalatçısı

İBN HALDUN ÜNİVERSİTESİ

Sürme Sineklik

SÜRME SİNEKLİK

Sürme sineklik sistemi, mevcut sineklik sistemleri ile karşılaştırıldığında bir çok avantaja sahiptir. Sürme sineklik sistemi, her tip sistemin (içe açılım, sürme.) üzerine bağımsız olarak monte edilebilmektedir. Sürme sineklik sistemi, kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden oluşmaktadır.

Çift kanat sürme kasa için sineklik ray (38 mm), tek kanat sabit sürme kasalarda ise, sineklik ray (22 mm) kullanılmaktadır.

Sürme sineklik Sistemi, üretim detaylarına uygun olarak çift fırça uygulaması ile sinek ve diğer haşerelerin geçişini kesinlikle engeller.

Sürme sinekliklerde geniş ve sağlam alüminyum profiller kullanılmakta ve yaşamınızda görüntü kirliliğine sebep vermemek için maksimum düzeyde görüntü ve estetik güzelliği sağlamaktadır.

Menteşeli Sineklik

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermek üzere Semih sineklik olarak hazırız. Menteşeli sineklikler pencere veya kapılarda açılır kapanır sistem oluşturmak üzere üretilmektedirler. Uygun fiyatı ile birlikte kolay kullanımı da tercih edilme sebebi olabilmektedir.

Temizliği ve kullanımı kolaydır, kasalı ve kasasız modelleri vardır. Tüm ahşap, pvc doğrama veya alüminyum pencerelere uygun şekilde üretilebilmektedir.

Kullanım alanı olarak sıkça giriş çıkış yapılan alanlarda rahatlıkla uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz menteşeli sineklik çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz.

Pin It on Pinterest