Tag - sineklik taktırma

Menteşeli Sineklik

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli şekilde hizmet vermek üzere Semih sineklik olarak hazırız. Menteşeli sineklikler pencere veya kapılarda açılır kapanır sistem oluşturmak üzere üretilmektedirler. Uygun fiyatı ile birlikte kolay kullanımı da tercih edilme sebebi olabilmektedir.

Temizliği ve kullanımı kolaydır, kasalı ve kasasız modelleri vardır. Tüm ahşap, pvc doğrama veya alüminyum pencerelere uygun şekilde üretilebilmektedir.

Kullanım alanı olarak sıkça giriş çıkış yapılan alanlarda rahatlıkla uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz menteşeli sineklik çeşitleri için bize ulaşabilirsiniz.

Dikey Plise Sineklik

DİKEY PLİSE SİNEKLİK

ÖZELLİKLER

Katlanır sistem pliseli sineklik modelleri evinize şıklık ve rahatlık katacaktır.

Pencerelerinizde kullanabileceğiniz rahat kullanım imkanı ile sizlere hizmet veren katlanır pliseli sineklik sistemleri Semih Sineklik ile aynı günde pencerenize takılır.

Toz tutmaz, temizlik için zorlanmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz yatay veya dikey şekilde üretimi ve montajı yapılabilen pliseli sineklik sistemidir. Birçok farklı renk seçeneği ile de evinizin tasarım ve dizaynına göre uygulanabilir. Bu sayede evinize hem bir şıklık katarken hemde kolaylıkla sineklerden kurtulmanızı sağlar.

Pliseli sinekliklerimiz Ahşap doğrama, PVC ve Alüminyum doğrama sistemlerinin tümüne uygulanabilir, cam balkon uygulamalarınız ile birlikte de kullanabilme imkanı sağlar.

Pin It on Pinterest